Zaawansowane wyszukiwanie
Wyniki wyszukiwania

O mnie

Praca z nieruchomościami jest dla mnie nie tylko spełnieniem zawodowym. Jest to także połączenie moich pasji, fotografii i pracy w terenie. W związku z tym, że od urodzenia mieszkam w Bieszczadach, mogę pochwalić się znajomością nawet najmniej uczęszczanych dróg i rzadko odwiedzanych miejsc.

Obrót nieruchomościami w XXI jest wielowymiarowy, a profesjonalny agent musi być niezwykle aktywny, aby sprostać jego wymaganiom. Czuję ogromną satysfakcję po dobrze wykonanej pracy i mogę śmiało stwierdzić, że pomoc w realizacji marzeń moich klientów, to moja misja. Doskonale zdaje sobie sprawę, że często jest to jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu. Dlatego dbam o indywidualne podejście do każdego klienta, bo wiem, że powody do kupna nieruchomości mogą być bardzo zróżnicowane. W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy są zabiegani, zajęci pracą i obowiązkami, trudno wygospodarować czas na długo planowane zmiany, takie jak np. przeprowadzka. Mając wszystko powyższe na uwadze, staram się być elastyczny i szanuję czas moich klientów.

 

Zapraszam do współpracy!


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Szczegóły kontaktu

Telefon komórkowy: (+48) 606 134 744

Skontaktuj się ze mną

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj