Zaawansowane wyszukiwanie

Kameralna działka budowlana z zadrzewieniem w Sanoku, oś. Dąbrówka

159 000 zł 6000 zł./ar.
Sanok
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową  z warunkami zabudowy w Sanoku, oś. Dąbrówka, ul. Sanocka (5 km. do centrum Sanoka), przy granicy administracyjnej Płowiec. Działka o powierzchni 26,12 ar (0,2612 ha). Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym z garażem jednostanowiskowym wkomponowanym w bryłę budynku. Działka częściowo porośnięta krzewami, drzewami iglastymi i liściastymi, co daje przepiękny efekt o każdej porze roku. Istnieje możliwość wycinki drzew.

Działkę stanowią nastepujące użytki i klasy gruntu: RIVa, ŁVI, PsVI. Kształt działki jest foremny, zbliżony do prostokąta, ukształtowany różnorodnie. W większości płaska, w północnej części opada skarpą w dół (ok. 1/4 działki). Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, ostatni odcinek drogą polną utwardzoną klińcem. Media w sąsiedztwie: gaz, energia elektryczna, woda z wodociągu (zgoda od SPGK na przyłącz).

Najbliższe otoczenie: grunt zlokalizowany w sąsiedztwie terenów niezabudowanych, które idealnie nadają się pod zabudowę. Najbliższa zabudowa w odległości 28 m. i tam nowo wybudowane budynki mieszkalne jednorodzinne. Ta działka to fantastyczne miejsce dla osób poszukujących działki znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja daje bezpośrednią możliwość korzystania z darów natury oraz dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu tereny spacerowe, lasy, potok płowiecki, przystanek autobusowy, dom ludowy. Jednocześnie dzięki niedaleko położonej obwodnicy Sanoka, bardzo wygodny dojazd. 

Zapraszamy na prezentację w terenie.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 26648
Cena: 159 000 zł 6000 zł./ar.
Powierzchnia nieruchomości: 2 612 m2

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj