Zaawansowane wyszukiwanie

Do sprzedania inwestycja w Ustrzykach Dolnych 2,28 ha

prawo własności 3 000 000 zł netto + VAT do negocjacji
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość komercyjna o oznaczeniu użytku BA, położona nie opodal centrum, posadowiona na 2,28 ha działce na prawach własności, zabudowana 6 obiektami o łącznej pow. 3000 mkw. Trzy budynki w części skomercjalizowane przynoszące co miesięczny określony dochód z tytułu najmu.

W największym obiekcie znajduje się hala magazynowa o pow. ponad  1300 mkw. i wysokości 4.2 m przy ścianie bocznej. Ze względu na różnicę terenu z jednej strony budynku wykonano rampę rozładunkową. Natomiast z drugiej strony hali mamy do dyspozycji teren płaski pozwalający operować za i rozładunkiem z poziomu 0. Ze względu na dotychczasowe przeznaczenie budynku wymagana jest modernizacja posadzki.

Dwie pozostałe hale o pow. 400 i 600 mkw. zbudowane w podobnym stylu tj. konstrukcji słupów żelbetowych, podzielone na pomieszczenia o różnej powierzchni z możliwością adaptacji po wyburzeniu ścian działowych. Wysokość zróżnicowana od 3 do 4 metrów. Ostatni z prezentowanych obiektów wchodzący w skład całego kompleksu to budynek biurowy o pow. 400 mkw.

Część parteru i cały poziom -1 to szatnie i zaplecza socjalne. Na 1 piętrze gotowe do wynajmu pomieszczenia przystosowane do prowadzenia działalności o profilu np. biurowo- księgowym, szkół językowych, ale także z branży handlowo -usługowej. Lokale o podwyższonym standardzie i zróżnicowanym metrażu od 12-50 mkw. z możliwością połączenia w większe powierzchnie, posiadające wspólny węzeł sanitarny. Drugie piętro budynku biurowego to stan surowy zamknięty i możliwość adaptacji np. na pomieszczenia mieszkalne. Dodatkowy atut prezentowanej nieruchomości to brak ograniczeń tonażowych. Teren uzbrojony we wszystkie media komunalne, ogrodzony z utwardzonym placem do rozładunku oraz wewnętrznymi dojazdami. Kolejny bonus to transformator o mocy 600 kW znajdujący się na terenie nieruchomości w odrębnym budynku.

Najbliższe otoczenie to skupisko firm o charakterze handlowo-usługowym. Idealne miejsce na własną działalność gospodarczą w postaci produkcji czy usług na co pozwala zapis w studium uwarunkowań pod postacią symbolu PU1. Bez wątpienia najlepszy w okolicy stosunek ceny do areału działki oraz możliwości wykorzystania potencjału przeznaczenia.

Cena 3 000 000 zł. netto + 23 % VAT do negocjacji

KUPUJESZ BEZ ZEZWOLENIA KOWR ! NIERUCHOMOŚĆ MOŻE NABYĆ SPÓŁKA !


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ID nieruchomości: 25806
Cena: prawo własności 3 000 000 zł netto + VAT do negocjacji
Powierzchnia nieruchomości: 22 845 m2
Wielkość działki: 20 000 m2

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj