Zaawansowane wyszukiwanie

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod usługi turystyczne w Sanoku 1,0676 ha

1 090 000 zł
Sanok, Olchowce
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Polańczyk, Solina – 34 km., Baligród – 36 km., Ustrzyki Dolne – 37 km., Komańcza – 37 km., Krosno – 47 km., Cisna – 54 km., Ustrzyki Górne – 79 km.

Do sprzedania inwestycyjna działka budowlana o powierzchni  1,0676 ha w Sanoku, w dzielnicy Olchowce,  w powiecie sanockim, województwie podkarpackim. Obszar w całości objęty MPZP oznaczony jako UT i UM, z podstawowym przeznaczeniem terenu pod usługi turystyczne, sportowe, rekreację oraz zieleń, z dopuszczoną zabudową mieszkaniową jako funkcją towarzyszącą.

Jedno z najpiękniejszych miejsc widokowych w Sanoku! Unikalne położenie na wzniesieniu Gór Słonnych, na skaju lasu, z szeroką panoramą na miasto i pobliskie pasma górskie. Działka o kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu o szerokości ok. 65 m., długości ok. 164 m.  Teren na większej powierzchni niezadrzewiony, suchy, dobrze nasłoneczniony z ekspozycją południowo-zachodnią. Dojazd do nieruchomości ulicą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą utwardzoną. Dostępne media: prąd, w fazie projektu gaz, wodociąg, kanalizacja.

Doskonała lokalizacja pod budowę hotelu, pensjonatu, do prowadzenia biznesu agroturystycznego. Miejsce zaciszne i bardzo malownicze, stanowiące punkt wypadowy na szlaki Bieszczadów, Gór Słonnych oraz Beskidu Niskiego, a jednocześnie zapewniające bliskość atrakcji Sanoka i okolic. W pobliżu największy skansen w Polsce, Zamek Królewski z Muzeum Historycznym słynącym z najbogatszej w kraju kolekcji ikon oraz zbioru dzieł Zdzisława Beksińskiego, rynek sanocki z deptakiem, kino, restauracje, obiekty sportowe, m.in. basen, boiska piłkarskie, tor lodowy, hala hokejowa Sanok Arena.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

ID nieruchomości: 20999

 tel.: +48 502 477 701;
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Rejon:
Region:
Kod pocztowy: 38-500
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20999
Cena: 1 090 000 zł
Powierzchnia nieruchomości: 10 676 m2
Wielkość działki: 10 676 m2
Droga Dojazdu: asfaltowa
Ujęcie Wody: miejska
Kanalizacja: miejska
Przeznaczenie Działki: usługowa
Ukształtowanie Działki: lekko nachylona
Widok Na: panoramę miasta

Joanna Skrzypińska

Telefon komórkowy:
(+48) 502 477 701
E-mail:
joanna.skrzypinska@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj