Zaawansowane wyszukiwanie

Budynek komercyjny z funkcjonującą myjnią w Sanoku

2 000 000 zł
Sanok, Lesko, Sanok
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1900 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej wraz z funkcjonującą myjnią zlokalizowane w Sanoku. Myjnia samochodowa bezdotykowa samoobsługowa, dwa stanowiska – szerokie i wysokie, przystosowane także do mycia większych samochodów, busów itp., dużo miejsca do sprzątania, odkurzacz. Myjnia funkcjonuję od 2020 roku przy ruchliwej drodze, rentowna, dużo stałych klientów, dobra jakość urządzeń, urządzenia nie wyeksploatowane, tania w eksploatacji. Budynek murowany parterowy z poddaszem użytkowym, posadowiony na działce o powierzchni łącznej 2500 m2, przed budynkiem oprócz myjni duży parking z nawierzchnią asfaltową. Budynek skomercjalizowany w 90%, przynoszący comiesięczny określony dochód z tytułu najmu.

Parter jest w całości wykorzystany na potrzeby handlu. Na piętrze pomieszczenia przystosowane są do prowadzenia działalności o profilu biurowo-księgowym, szkół językowych, ale także z branży handlowo-usługowej. Lokale o zróżnicowanym metrażu od 12-250 mkw. z możliwością łączenia, a w przypadku niektórych modułów, utworzenia osobnych wejść. Część magazynowa ma wysokość ok. 2,40 m. i łączną powierzchnię 289 mkw. Mieści się ona na poziomie -1 i pozostaje do wynajęcia. Istnieje możliwość podziału boksów na dowolne cele, np. skład narzędzi dla ekip budowlano-remontowych czy magazyn rezerw dla produkcji. Dostawy towaru odbywają się z rampy, a następnie na poziom -1 windą.

Dogodne położenie, dojazd z głównej ulicy oraz utwardzony plac manewrowy, pozwala szybko i bezproblemowo zaopatrzyć magazyn bezpośrednio z samochodu dostawczego. Całą powierzchnię budynku obsługują wspólne węzły sanitarne. Ogrzewanie w sezonie grzewczym rozliczane na zasadzie ryczałtu od zajmowanej powierzchni, natomiast energia elektryczna na zasadzie podliczników. Istnieje możliwość podłączenia Internetu. Najbliższe otoczenie to skupisko firm o charakterze handlowo-usługowym. Dodatkowy atut dla prezentowanej nieruchomości to brak ograniczeń tonażowych oraz własny parking. Teren w całości ogrodzony i monitorowany przez alarm i system kamer. Idealne miejsce na własną działalność gospodarczą w miejscu tętniącym handlem oraz usługami.

Zapraszamy do obejrzenia w terenie.

ID nieruchomości: 21376

tel.: +48 881 799 704,
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Rejon: ,
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 21376
Cena: 2 000 000 zł
Powierzchnia nieruchomości: 1 900 m2
Wielkość działki: 2 500 m2
Przeznaczenie Działki: komercyjna
Ukształtowanie Działki: płaska
Widok Na: inne budynki

Podobne oferty

porównaj

Na sprzedaż budynek o pow. użytkowej 2008 mk...

1 450 000 zł do negocjacji
2 008 m2
powierzchnia
1 grudnia, 2021
porównaj

Budynek produkcyjno magazynowy w Sanoku

1 250 000 zł
1 300 m2
powierzchnia
malgorzata-molczan
28 lutego, 2020

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj