Zaawansowane wyszukiwanie

Inwestycja pod własny blok czy własny hotel i restaurację w Sanoku

4 480 000 zł 1866,67/mkw
Sanok, Śródmieście
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Nieruchomość blisko centrum Sanoka, idealna pod hotel z restauracją, czy też blok z mieszkaniami.

Wszytko zależy od kreatywności nowego Właściciela.

BIURA–część wyremontowana
Budynek mieszkalno-biurowy położony na 3-arowej działce w strefie centralnej miasta Sanoka, z dogodnym dojazdem od strony dwóch ulic. Lokalizacja obiektu oraz charakter obecnego przeznaczenia kierunkują go w stronę roli usługowej. Pod pojęciem usług w tym miejscu świetnie wpisują się począwszy wszelkiego rodzaju kancelarii, gabinetów, centrum szkoleniowo-konferencyjnych, czy nawet apartamentów z zapleczem restauracyjnym. Powierzchnia ponad 700 mkw. jaką oferuje nieruchomość oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dowolną aranżację i konfigurację dla każdego rodzaju usług.

Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne oraz budynki z lokalami o przeznaczeniu usługowym.
Budynek wybudowany w latach 20-stych ubiegłego wieku. Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem, które zostało zaadaptowane na mieszkania. Stan techniczny budynku określa się na dobry/bardzo dobry i wynika to z przeprowadzonego remontu kapitalnego w 2001 roku. Wszystkie media w obiekcie są niezależne i opomiarowane, natomiast ciepła woda oraz ogrzewanie dostępne są za pośrednictwem własnej kotłowni, która wyposażona jest w piec na paliwo gazowe.
W ubiegłej dekadzie obiekt został rozbudowany o przeszklenie przestrzeni przylegającej do dwóch części budynku, co spowodowało zwiększenie powierzchni biurowej oraz uatrakcyjniło wymiar praktyczny jak i estetyczny.

Cześć hotelowo-restauracyjna (budynek dawnego internatu+rozbudowa)
Budynek wielopiętrowy byłego internatu wraz z przybudówką o łącznej powierzchni ok. 1700 mkw. położony na 5-arowej działce objętym aktualnym MPZP pod cele mieszkaniowe. Jednak z uwagi na prowadzoną przebudowę i rozbudowę, wcześniej zostało wydane pozwolenie na budowę i adaptację istniejącego internatu i dobudówki na cele hotelowo-restauracyjne. Obecny stan zaawansowania robót w obiekcie, kształtuje się na poziomie ok. 37%, co kwalifikuje go jako stan surowy otwarty i pozwala na dokończenie prac dwutorowo w kierunku hotelu z gastronomią lub mieszkań o wysokim standardzie. Dwa szyby windowe pozwalają na obsługę hotelu na poziomie czterogwiazdkowym lub w przypadku adaptacji budynku na cele mieszkaniowe, ekskluzywnych apartamentów.

Działki na których zlokalizowany jest obiekt, są położone w strefie centralnej miasta Sanoka, a ich ukształtowanie cechuje duży spadek w kierunku północnym. Obiekt posiada kształt nieforemny, zbliżony do trójkąta. Działki posiadają pełną infrastrukturę nadziemną i podziemną, nie ogrodzone z dogodnym dojazdem ulicami asfaltowymi.
Bezsprzecznym atutem nieruchomości jest wspomniana niepowtarzalna lokalizacja w centrum miasta co sprawia, że każdy jej przyszły charakter będzie atrakcyjny dla potencjalnych nabywców czy klientów. Gwarantem tego, jest rozpościerający się widok na dolinę Sanu, skansen, zamek królowej Bony czy panorama masywu gór. Taras na najwyższym piętrze, to idealny punkt widokowy obejmujący część miejską jak i wspomniane pozostałe walory krajobrazowe.

ID nieruchomości: 20375

tel.: +48 882 160 344,
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20375
Cena: 4 480 000 zł 1866,67/mkw
Powierzchnia nieruchomości: 2 400 m2
Wybudowana(y) W Roku:: 1920
Piwnica: 1
Kanalizacja: miejska
Widok Na: panoramę miasta
prąd
gaz
woda
ogrzewanie gazowe
balkon
poddasze
piwnica

Podobne oferty

porównaj

Budynek komercyjny z funkcjonującą myjnią w ...

2 000 000 zł
1 900 m2
powierzchnia
23 grudnia, 2020
porównaj

Budynek produkcyjno magazynowy w Sanoku

1 250 000 zł
1 300 m2
powierzchnia
28 lutego, 2020
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj