Zaawansowane wyszukiwanie

Malownicza działka rolna z WZ w Bieszczadach – Czarna Górna

365 000 zł
Czarna Górna
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

#Gromadzyń, wyciąg narciarski – 17,7 km., #Ustrzyki Dolne – 18 km., #Laworta, wyciąg narciarski – 21,8 km., #Ustrzyki Górne – 29,7 km., #Solina – 29,7 km., #Polańczyk – 38,3 km., #Wetlina – 39,1 km., #Cisna – 45 km.

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy położona w Czarnej Górnej, gm. Czarna, pow. Bieszczadzki. Nieruchomość o powierzchni 56 ar., aktualnie jest wydzielana z większej połaci ziemi. Działka posiada warunki zabudowy. Odległość od najbliższej zabudowy w linii prostej wynosi ok. 9 m. Działka jest częściowo zalesiona, co sprawia iż czujemy tam błogi spokój i ciszę.

Teren działki jest zróżnicowany, natomiast niewątpliwym atutem jest to, iż działka jest z nachyleniem przez co rozpościera nam się widok na piękne bieszczadzkie tereny. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do prostokąta, otoczona lasem. Media oddalone o ok.: prąd i wodociąg przebiegają w granicy działki, kanalizacja do wykonania przydomowa oczyszczalnia ścieków, lub szambo wykonania. Istnieje możliwość przyłącza do przewodowej sieci telewizyjnej i Internetu. Dostęp do mediów ułatwiony jest dzięki bliskiemu położeniu w zabudowie jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą gminną – asfaltową.

Czarna Górna leży na zbiegu małej i dużej pętli bieszczadzkiej, na wschodnim miejscu ich połączenia. Malownicze bieszczadzkie okolice, cudowny klimat i bardzo dobra lokalizacja stwarzają znakomite możliwości do zamieszkania właśnie w tym regionie Podkarpacia. Idealne miejsce do wybudowania własnego domu marzeń, lub domku letniskowego. W najbliższej odległości: sklep spożywczy – 1,5 km., Kościół – 2,8 km., szkoła podstawowa – 3,4 km.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

**UWAGA**
Możliwość zakupu dochodowej agroturystyki z działką o powierzchni 99ar., za cenę 1 990 000 zł.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kod pocztowy: 38-710
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 25315
Cena: 365 000 zł
Wielkość działki: 56 m2
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj