Zaawansowane wyszukiwanie

Piękna działka w Bieszczadach 4,74 h.

126,371 zł/ 1 ha 599 000 zł
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

REZERWACJA!

granica z Ukrainą – 3 km., Wyciąg Narciarski Gromadzyń – 11 km., Wyciąg Narciarski Laworta – 11 km., Ustrzyki Dolne – 10 km., Arłamów – 19 km., Jezioro Solińskie – 25 km., Połonina Caryńska – 58 km.,

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni  4.7435 ha w miejscowości Liskowate, Gmina Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 890 (Krościenko koło Ustrzyk Dolnych).

Media: konieczność wybudowania własnej kanalizacji oraz szamba lub ekologicznej oczyszczalni ścieków. Na działce znajdują się 2 studnie głębinowe.
Przy drodze linia telefoniczna. Prąd przy drodze oraz na działce. Na działkę składają się następujące użytki i klasy: RIIIb 0,7335 ha, RIVa 2,5726 ha, RIVb 0,9668 ha, PsVI 0,2751 ha, i Lz 0,1955 ha. Kształt działki nieregularny o długości w najdłuższym odcinku ok. 290 m., i szerokości w najszerszym odcinku ok. 177 m. Teren działki jest ukształtowany ze spadkiem w kierunku południowo-wschodnim, a w jej południowej części w pobliżu drogi wojewódzkiej.

Działka jest bardzo dobrą inwestycją. Idealne miejsca na: domki rekreacyjne, zajazd, hotel lub fotowoltaikę. Możliwy podział na mniejsze działki. Miejscowość Liskowate to urokliwa, spokojna typowa bieszczadzka miejscowość, nie odkryta jeszcze przez masowy ruch turystyczny. Miejsce w którym każdy odnajdzie ciszę i spokój. Działka idealna dla tych którzy „chcą rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ID nieruchomości: 21887
Cena: 126,371 zł/ 1 ha 599 000 zł
Powierzchnia nieruchomości: 47 435 m2
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj