Zaawansowane wyszukiwanie

Sześć budynków na 2,4 h. działce w Ustrzykach Dolnych

2 200 000 zł 442/mkw.
Ustrzyki Dolne, Lesko, Polańczyk, Solina, Ustrzyki Dolne
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość położona nieopodal centrum Ustrzyk Dolnych, posadowiona na 2,4 hektarowej działce, znajdująca się na prawach własności gruntu. Zabudowana jest ona 6 obiektami o łącznej pow. około 5000 mkw. Budynki skomercjalizowane w 80% przynoszące co miesięczny określony dochód z tytułu najmu.

W największym obiekcie znajduje się hala magazynowa o pow. ponad 1300 mkw. i wysokości 4.2 m. przy ścianie bocznej. Ze względu na różnicę terenu z jednej strony budynku wykonano rampę rozładunkową. Natomiast z drugiej strony hali mamy do dyspozycji teren płaski pozwalający operować załadunkiem i rozładunkiem z poziomu 0. Ze względu na dotychczasowe przeznaczenie budynku wymagana jest modernizacja posadzki. Dwie pozostałe hale o pow. 400 i 600 mkw. zbudowane są w podobnym stylu tj. konstrukcji słupów żelbetowych, podzielone na pomieszczenia o różnej powierzchni z możliwością adaptacji po wyburzeniu ścian działowych. Wysokość zróżnicowana od 3 do 4 metrów. Ostatni z prezentowanych obiektów wchodzący w skład całego kompleksu to budynek biurowy o pow. 400 mkw. Część parteru i cały poziom -1 to szatnie i zaplecza socjalne. Na 1 piętrze gotowe do wynajmu pomieszczenia przystosowane do prowadzenia działalności o profilu np. biurowo-księgowym, szkół językowych, a także z branży handlowo-usługowej. Lokale o podwyższonym standardzie i zróżnicowanym metrażu od 12-50 mkw. z możliwością połączenia w większe powierzchnie, posiadające wspólny węzeł sanitarny. Drugie piętro budynku biurowego to stan surowy zamknięty i możliwość adaptacji np. na pomieszczenia mieszkalne.

Głównym atutem prezentowanej nieruchomości jest brak ograniczeń tonażowych. Teren uzbrojony we wszystkie media komunalne, ogrodzony z utwardzonym placem do rozładunku, wewnętrznymi dojazdami oraz dodatkowo monitoring + Internet . Kolejny atut to transformator o mocy 600 kW znajdujący się na terenie nieruchomości w odrębnym budynku. Najbliższe otoczenie to skupisko firm o charakterze handlowo-usługowym. Idealne miejsce na własną działalność gospodarczą w postaci produkcji czy usług. Bez wątpienia najlepszy w okolicy stosunek ceny do areału działki oraz powierzchni zabudowy.

Cena: 2 200 000 zł. brutto / 1 800 000 zł. netto

ID nieruchomości: 20470

tel.: +48 882 160 344,
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20470
Cena: 2 200 000 zł 442/mkw.
Przeznaczenie Działki: przemysłowa
Ukształtowanie Działki: zróżnicowana
Widok Na: inne budynki
prąd
woda
podwórko / ogrodzony dziedziniec
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj