Zaawansowane wyszukiwanie

Działka rolna 20,11 ara w Bezmiechowej Dolnej

84 000 zł 4177 zł./ar
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Lesko – 5,8 km, Uherce Mineralne – 12,1 km,  Sanok – 18,1, km

Na sprzedaż urokliwa działka rolno-budowlana o powierzchni 20 arów 11 m2, położona w Bezmiechowej Dolnej, powiecie leskim. Wg Studium uwarunkowań leży w terenach oznaczonych symbolem M5 – istniejące zespoły zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej wraz z usługami. Obecnie przez gminę prowadzona jest procedura ustanowienia drogi dojazdowej do działki.

Teren działki jest płaski, suchy, niezadrzewiony i niezakrzewiony. Nieruchomość  ma kształt zbliżony do trapezu o przybliżonych wymiarach 83,76 m. x 30,79 m. x 36,35 m. x 20,12 m. x 35,74 m.  Z jednej strony działki usytuowana jest skarpa, z której rozpościera się piękny widok na okolicę. Z drugiej strony działka sąsiaduje z zabudowaniami mieszkalnymi.  Media do podłączenia z działek sąsiednich:  gaz w najbliższej odległości ok. 5 m., woda ok. 16,5 m., prąd  przy granicy działki, telefon w najbliżej odległości ok. 50 m.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w niewielkim oddaleniu od drogi głównej.  Jest to miejsce, gdzie można wypocząć od zgiełku miasta i cieszyć się odgłosami przyrody. Kościół – 4 km, Szkoła Podstawowa – 2,7 km, Sklep – 2, 8 km. Bezmiechowa Dolna to wioska malowniczo położona w dolinie potoku Dyrbek u podnóża Gór Słonnych i pasma Czarnego Działu. W niedalekiej odległości można podziwiać wiele atrakcji turystycznych jak np. Zamek Sobień w miejscowości Manasterzec – 5,6 km, Szybowisko Bezmiechowa – 4,3 km, drewniana Cerkiew Narodzenia NMP w Bezmiechowej Dolnej  – 3,3 km i wiele innych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości

ID nieruchomości: 22009

Tel.: 881 799 704


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ID nieruchomości: 22009
Cena: 84 000 zł 4177 zł./ar
Wielkość działki: 2 011 m2
Przeznaczenie Działki: rolno-budowlana
Ukształtowanie Działki: płaska
Widok Na: inne budynki
Możliwość Podziału: nie
Wydane Warunku Zabudowy: nie

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj