Zaawansowane wyszukiwanie
Wyniki wyszukiwania

Dlaczego my?

1. Posiadamy 6 agentów i 2 oddziały działające na naszym terenie.
2. Możesz sprzedawać, kupować nieruchomość równolegle z nami lub przekazać w całości do biura.
3. Ocena prawna w porozumieniu z notariuszem i prawnikiem z którym współpracujemy.
4. Na podstawie rynku szacujemy cenę nieruchomości.
5. Sesja fotograficzna i opis nieruchomości w cenie.
6. Baner i tablica przy oferowanej nieruchomości.
7. Reklama w portalach lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych.
8. Prezentacja nieruchomości przez agenta.
9. Ubezpieczenie nabytej nieruchomości.
10. Oferta 40 banków z całej Polski – pomoc w uzyskaniu kredytu.
11. Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do aktu notarialnego.
12. Tworzenie umowy przedwstępnej / umowy najmu.
13. W Twoim imieniu szukamy najkorzystniejszej oferty notarialnej w mieście.
14. Protokół zdawczo-odbiorczy.

PŁACISZ TYLKO JEŻELI OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!

Skuteczna sprzedaż nieruchomości w 9-ciu krokach:

1. Kontakt Naszego Agenta – najważniejsze w sprzedaży nieruchomości jest sprawne i umiejętne udzielanie informacji. Dzięki 5-ciu doświadczonym agentom działającym na Naszym terenie, jesteśmy w stanie niemal natychmiast przyjąć Państwa zgłoszenie o sprzedaży/wynajmie nieruchomości.

2. Wycena nieruchomości – cena jest bardzo ważnym aspektem w sprzedaży nieruchomości. Dlatego na podstawie rynku nieruchomości, z jakim na co dzień mamy styczność, jesteśmy w stanie dla Państwa dokonać przybliżonej wyceny nieruchomości.

3. Wybór agencji „MM Nieruchomości” – sprawdź opinie Klientów, zakres oferowanych usług, aby dokonać właściwego wyboru i zaufać agencji.

4. Skompletowanie dokumentów – Nasz agent pomoże Państwu w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego.

5. Przygotowanie nieruchomości – jednym z ważnych elementów przygotowania nieruchomości są zdjęcia. Ludzie kupują oczami, a kultura z którą mamy dziś do czynienia robi się „obrazowa”. Dlatego też oferujemy sesję fotograficzną, podczas której wydobędziemy z nieruchomości to, co w niej najlepsze.

6. Marketing nieruchomości – podpisując z Nami umowę współpracy, otrzymują Państwo m.in. sesję fotograficzną, baner, prezentację, wyróżnienie oferty na naszej stronie www, w portalach społecznościowych typu Facebook czy Instagram, oraz w 30 innych portalach internetowych ogólnopolskich związanych z nieruchomościami i lokalnych.

7. Prezentacja nieruchomości – zyskują Państwo pewność, że dzięki Naszej prezentacji Klient pozna wszystkie atuty i ewentualne wady nieruchomości, dzięki czemu nieruchomość będzie odpowiednio prezentowana potencjalnym Klientom.

8: Sprzedaż nieruchomości – Umowa sprzedaży może być zawarta tylko w formie aktu notarialnego. Oprócz ceny nieruchomości określa również szczegółowo termin zapłaty, a w przypadku kredytowania zawiera informacje o zapisach umowy kredytu dotyczących warunków i terminów uruchomienia jego wypłaty. Przed zawarciem umowy przeniesienia własności nasz konsultant powtórnie zweryfikuje dokumenty związane z nieruchomością razem z notariuszem.

9: Wydanie nieruchomości – Wydanie nieruchomości polega na przekazaniu kluczy, potwierdzeniu, czy pozostające na stanie wyposażenie jest zgodne z warunkami przygotowanego wcześniej protokołu wyposażenia oraz na spisaniu stanu liczników, co będzie przydatne przy rozliczeniach z dostawcami mediów. Nasi konsultanci pomogą Państwu w przygotowaniu wszystkich tych protokołów.

Porównaj