Wyniki wyszukiwania

O mnie

Kilka lat temu zamieniłam Warszawę na Bieszczady. Zbudowałam drewniany dom u podnóża Gór Słonnych i znalazłam swoje miejsce na ziemi. Postanowiłam zawodowo robić wreszcie to, co sprawia mi przyjemność. Dziś elastycznie dysponuję czasem i prowadzę aktywny tryb życia, wykorzystując walory naszej pięknej przyrody i krajobrazu. Staram się łączyć pracę ze swoimi pasjami.

Podkarpacie jest regionem dynamicznie rozwijającym się turystycznie. To miejsce, w którym wielu ludzi chce zamieszkać, poprowadzić biznes, ulokować kapitał, powrócić po latach emigracji czy po prostu znaleźć odskocznię od codziennego pędu wielkiego miasta i korporacji. W Bieszczadach nie będziemy się nudzić. Mamy góry z atrakcyjnymi szlakami, Zalew Soliński dający możliwość uprawiania sportów wodnych, tereny dla narciarzy zjazdowych i biegowych. Będąc osobą z nizin tym bardziej potrafię to docenić i jako agent nieruchomości wczuć się w potrzeby mojego Klienta. Lubię poświęcić Klientowi więcej czasu, zabrać go w teren i zaprezentować kilka nieruchomości, aby miał wybór i łatwiej mu było podjąć dobrą decyzję inwestycyjną.

Nasze biuro nieruchomości daje szeroką możliwość wyboru oferty mieszkania, domu, działki, lokalu lub obiektu komercyjnego. Przestrzegamy wysokich standardów obsługi naszych Klientów. Dlatego staram się, aby Klient czuł opiekę w całym procesie wyboru i pozyskiwania nieruchomości. Wspieram go w negocjacjach, gromadzę dokumenty dla notariusza, wyjaśniam w urzędach niejasności, jestem przy protokolarnym przekazaniu nieruchomości po dokonanej transakcji. Z uwagi na fakt, że działam również jako agent ubezpieczeniowy, moja relacja z Klientem utrzymuje się często przez wiele lat, kiedy ubezpieczam mu nieruchomość.

Najważniejsze jest dla mnie w mojej pracy, aby Klient miał poczucie, że został rzetelnie, fachowo obsłużony i że może liczyć na moje wsparcie i pomoc w przyszłości. Zapraszam serdecznie do kontaktu!


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Szczegóły kontaktu

Telefon komórkowy: (+48) 502 477 701

Skontaktuj się ze mną

Moje oferty

porównaj

Hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw. z utwar...

netto 2 000 000 zł do negocjacji
885 m2
powierzchnia
23 marca, 2023
porównaj

Do wynajęcia lokal 17 mkw. Sanok centrum

750 zł do negocjacji
1
łazienki
17 m2
powierzchnia
22 marca, 2023
porównaj

Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 60 mk...

1 500 zł do negocjacji
1
łazienki
60 m2
powierzchnia
14 marca, 2023
porównaj

Na sprzedaż obiekt użytkowy mieszkalny 800 m...

3 500 000 zł do negocjacji
24
łazienki
800 m2
powierzchnia
28 lutego, 2023
porównaj

Do wynajęcia lokal 60 mkw. Lesko ul. Moniusz...

1 000 zł
1
łazienki
60 m2
powierzchnia
28 lutego, 2023
porównaj

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 13...

2 400 zł
130 m2
powierzchnia
3 grudnia, 2022
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj