Zaawansowane wyszukiwanie

Hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw. z utwardzonym placem w Grabownicy Starzeńskiej

netto 2 000 000 zł do negocjacji
Grabownica Starzeńska, Brzozów, Dydnia, Humniska, Sanok
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni użytkowej 885 mkw. z utwardzonym placem, posadowiona na działkach w użytkowaniu wieczystym, o łącznej powierzchni 78,23 ar w Grabownicy Starzeńskiej, w gminie Brzozów, w powiecie brzozowskim.

Obiekt z 1994 roku, zmodernizowany, w dobrym stanie technicznym. Kubatura hali 9162,6 m sześć., powierzchnia zabudowy 944,6 mkw. Konstrukcja stalowa wypełniona bloczkami z gazobetonu. Stopy fundamentowe żelbetowe. Dach dwuspadowy, kryty blachą trapezową, ocieplony wełną mineralną. Posadzka betonowa, wypoziomowana. Instalacje w hali: gazowa, elektryczna (50 kW), wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza, odgromowa. Ogrzewanie gazowe.

Do hali przynależą trzy budynki: administracyjny o pow. 227 mkw., biurowo-socjalny o pow. 165 mkw., magazynowy o pow. 50 mkw., w których znajdują się pomieszczenia biurowe, szatnia, jadalnia, umywalnia, sanitariaty oraz pomieszczenia techniczne: narzędziownia, kotłownia, sprężarkownia, magazyny. Grunt przed budynkami utwardzony asfaltem i kostką brukową, z wydzielonymi miejscami parkingowymi, drogami wewnętrznymi oraz placami manewrowymi. Ponadto na terenie znajduje się budynek przepompowni ścieków i wiaty magazynowe. Nieruchomość ogrodzona siatką, z dwoma bramami wjazdowymi.

Obiekt ma własnego najemcę, który jest gotów pozostać na zmniejszonej powierzchni hali ok. 550 mkw. Pozostała część hali mogłaby zostać wykorzystana przez właściciela do innych potrzeb. Hala przedzielona jest ścianą i ma oddzielne bramy wjazdowe.

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 835, w kierunku z Grabownicy Starzeńskiej na Przeworsk. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Atrakcyjna oferta dla inwestora, gdyż najemca zapewnia stały dochód i zwrot z inwestycji. Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

ID nieruchomości:26819
tel.: +48 502 477 701;
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kod pocztowy: 36-207
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 26819
Cena: netto 2 000 000 zł do negocjacji
Powierzchnia nieruchomości: 885 m2
Wielkość działki: 7 823 m2
Wybudowana(y) W Roku:: 1994
Droga Dojazdu: asfaltowa
Ujęcie Wody: miejska
Ogrzewanie: gazowe
Kanalizacja: miejska
Przeznaczenie Działki: przemysłowa
Ukształtowanie Działki: płaska
Widok Na: inne budynki
prąd
gaz
woda
ogrzewanie gazowe
podwórko / ogrodzony dziedziniec

Joanna Skrzypińska

Telefon komórkowy:
(+48) 502 477 701
E-mail:
joanna.skrzypinska@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj