Zaawansowane wyszukiwanie

Piękna 20-arowa działka nieopodal rzeki San, w Hoczwi

145 000 zł 7250 zł./ar.
Hoczew, Lesko
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

REZERWACJA

10 km. – #Polańczyk, 26 km. – #Solina, 30 km. – #Cisna, 50 km. – #Wetlina

Do sprzedania piękna 20 arowa działka w Hoczwi („Zarzecze”), gm. Lesko, pow. Leski. Działka ma zostać wydzielona z większej powierzchni. Płaska, niezadrzewiona i niezakrzaczona w pobliżu piękna rzeka „San” (ok. 124 m.). Najbliższa zabudowa ok. 132 m., w takiej odległości również media tj. gaz i prąd. Wodociąg i kanalizacja – do wykonania studnia głębinowa lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. ok 50 m. gruntowa.

Działka będzie posiadała kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok.: 93 m. x 23 m.  Zewsząd cisza i spokój, słychać jedynie śpiew ptaków i szum rzeki. Duże natężenie ruchu w sezonie turystycznym, przez miejscowość przebiega droga wojewódzka 893 i 894 (300 m. w linii prostej).  W Hoczwi rozwija się prężnie turystyka, sprzyja to inwestycjom na tym terenie. Skrzyżowanie dróg prowadzi w „głębokie Bieszczady” lub „Bieszczadzkie Morze”.

Atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania lub inwestycja. W spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu sielskich krajobrazów. W niedalekiej odległości  zabudowa jednorodzinna i otwarta przestrzeń nasycona przyrodą. Atrakcyjna turystyczna lokalizacja w Bieszczadach. Wszystko „pod ręką” w niedalekim sąsiedztwie bar „3 stawy”, market budowlany, 2 min samochodem Kościół i sklep spożywczy, 3 min. szkoła podstawowa, przedszkole.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Rejon:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 25504
Cena: 145 000 zł 7250 zł./ar.
Powierzchnia nieruchomości: 2 000 m2
Droga Dojazdu: polna
Ukształtowanie Działki: płaska

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj