Zaawansowane wyszukiwanie

Dwie działki w Srogowie Górnym, 9 km. od Sanoka

75 000 zł
Srogów Górny, Sanok, Sanok i okolice
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową  z warunkami zabudowy w Srogowie Górnym, (9,4 km. do Sanoka). W sprzedaży dwie działki w trakcie podziału: ok, 12,5 ar i druga ok 8,5 ar, w sumie ok. 21 ar. Możliwość zakupu działki osobno i razem. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Działka z drogą własną, zjazd z drogi asfaltowej. Brak zadrzewienia i zakrzaczenia, z lekką pochyłością. Kształt działki jest foremny, zbliżony do prostokąta. Media w sąsiedztwie: energia elektryczna przechodzi przez granicę pierwszej działki, kanalizacja na sąsiedniej działce ok. 45 m.,  woda z własnego źródła ( do wyk. studnia głębinowa).

Najbliższe otoczenie: z jednej strony pola rolne, z drugiej w sąsiedztwie nowo powstały dom jednorodzinny i dalej luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Powstaje tutaj osiedle nowych domów jednorodzinnych. Bliska infrastruktura typu: sklep spożywczy 500 m., Szkoła Podstawowa 600 m. Kościół 800 m., 6 km. punkt widokowy i pasmo Grabówki. W sąsiedztwie piękny „Park dworski”, dwór Jurowce, dawna grekokatolicka cerkiew. Wieś położona pośród krajobrazu Gór Czarnych, na Pogórzu Dynowskim nad potokiem Pijawka. Srogów Górny jest dobrym punktem wyjścia na góry: Wroczeń, Kopacz, oraz Długi Dział, którym można wędrować na grodzisko Horodyszcze.

*UWAGA* Możliwość zakupu pojedynczych działek: 8,5 ar.  – 75 000 zł., 12,5 ar.  – 87 500 zł. Przy zakupie dwóch działek, możliwość negocjacji ceny.

ID: 26770

Zapraszamy na prezentację w terenie.


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 26770
Cena: 75 000 zł
Wielkość działki: 1 350 m2
Ukształtowanie Działki: lekko nachylona
Widok Na: inne budynki
Możliwość Podziału: tak
Wydane Warunku Zabudowy: tak

Podobne oferty

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj