Zaawansowane wyszukiwanie

Działka z domem – Długie, gm. Zarszyn

140 000 zł
Długie, Sanok i okolice
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Do sprzedania drewniany dom, dwie działki o łącznej powierzchni 23 ary, położone w miejscowości Długie, gmina Zarszyn. Na pierwszej działce znajduje się dom drewniany wybudowany w unikatowy sposób z bali przeznaczony do rozbiórki. Kanalizacja i wodociąg na działce, gaz i prąd były podpięte do domu (obecnie umowy rozwiązany). Istnieje możliwość sprzedania jako antyk. W otoczeniu działki zabudowa jednorodzinna. Druga działka o pow. 13 ara jest to działka rolna, położona w sąsiedzie pól uprawnych oraz lasu. Klasę gruntu stanowi RVa.

Działka o pow. 10,74 ara jest działką budowlaną, w studium uwarunkowań przeznaczona jest pod budownictwo wielofunkcyjne mieszkalno-usługowe istniejące i potencjalne. Położona jest na terenie płaskim, ma kształt nieregularny. Szerokość około 22 m x 60 m. Klasę gruntu stanowi pastwisko klasy III (6 arów) oraz tereny mieszkaniowe (4 ary).

Atrakcyjne położenie na trasie Sanok – Krosno – Rymanów – Iwonicz. Dobrze rozwinięta infrastruktura wiejska. Bezpieczeństwo poruszania się pieszego i kołowego. Powstał chodnik wyniesiony poza jezdnię i włączona została sygnalizacja świetlna.

Zapraszamy do obejrzenia i kontaktu telefonicznego.

ID nieruchomości: 20044

tel.: +48 881 799 704,
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20044
Cena: 140 000 zł
Wielkość działki: 2 300 m2

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj