Zaawansowane wyszukiwanie

Piękna działka z widokiem w Bieszczadach

150 000 zł
Bystre, Baligród, Bieszczady Głębokie
dodaj do ulubionych

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Wyciąg Narciarski „Bystre Ski” – 1,4 km., Cisna – 14 km, Polańczyk – 24 km., Wetlina – 37 km., Solina – 40 km., Ustrzyki Górne – 50 km., Ustrzyki Dolne – 48 km.

W sprzedaży piękna działka 7-arowa (700 m.) w Bieszczadach, w miejscowości Bystre, gm. Baligród. Właściciel wystąpił o warunki zabudowy na przedmiotową działkę. Działka z widokiem, położona w zaciszu i zieleni bieszczadzkiej. W okolicy las (ok. 67 m.) i oczywiście widok na góry. Dojazd do nich odbywa się kolejno poprzez, zjazd z Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, następnie drogą gminną utwardzoną, przez ustanowioną służebność drogi.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 30 m. x 25 m. Media: woda i prąd przy granicy działki, kanalizacja do wykonania – własna. Najbliższa zabudowa przed działką i obok działki. Działka posiada delikatne zadrzewienie i widoczny spadek.

Bardzo dobre miejsce do zamieszkania ale i inwestycja pod domki i agroturystykę. W sąsiedztwie luźna zabudowa domów jednorodzinnych, domków letniskowych i agroturystyki szeroko pojętej.  Piękna miejscowość przez którą płynie rzeka Jabłonka, mieści się tutaj stok narciarski, a także pole namiotowe, rezerwaty  przyrody najbliżej Gołoborzew w Baligrodzie, Cmentarz Wojenny Manyłowa. Oczywiście najpiękniejsze miejsca to bieszczadzkie góry, Połoniny i „bieszczadzkie morze” Jezioro Solińskie.

ID: 26643

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w terenie!


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 27154
Cena: 150 000 zł
Wielkość działki: 700 m2
Widok Na: góry
 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj