Zaawansowane wyszukiwanie
Wyniki wyszukiwania

O mnie

Mam na imię Katarzyna, od 2021 r., „weszłam” w rynek nieruchomości. Zdaje sobie sprawę, iż mając wtedy dopiero 20 lata zaczynając staż zawodowy weszłam na głęboką wodę, natomiast na sprawowanym przeze mnie stanowisku byłam wsparciem dla przełożonych w codziennym funkcjonowaniu biura, zajmowałam się pomocą w organizacji sprawnej pracy, obsługą klientów oraz co najważniejsze widziałam prace agentów w realnym życiu przez co wiem jak, tak naprawdę wygląda praca agenta nieruchomości.

Aktualnie zajmuje się współpracą z klientami kupującymi, jak i właścicielami którzy zdecydowali się abym sprzedała ich nieruchomość. Mam na swoim koncie kilka sprzedanych nieruchomości, które są dla mnie małymi sukcesami, aczkolwiek każda kolejna umacnia mnie w tym co robię. Najważniejszy dla mnie jest kontakt z klientem – pragnę aby relacja z nimi była jak najlepsza!

Mam nadzieję, że wybiorą się Państwo razem ze mną na wspólną drogę kupna/sprzedaży nieruchomości!, a ja zadbam o Państwa bezpieczne przejście transakcji.

Zapraszam do kontaktu!


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Szczegóły kontaktu

Telefon komórkowy: 665809724

Skontaktuj się ze mną

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj