Zaawansowane wyszukiwanie
Wyniki wyszukiwania

NOWOŚĆ – lot DRONEM nad Twoją nieruchomością

przez Małgorzata Mołczan on 23 lipca 2021
NOWOŚĆ – lot DRONEM nad Twoją nieruchomością
Komentarze:0

MM Nieruchomości – #dron#marketing

Branża nieruchomości jest niezwykle konkurencyjna. Jako pośrednicy w obrocie nieruchomościami musimy stale szukać nowych narzędzi do sprzedaży. Jednym z najnowszych osiągnięć w reklamie nieruchomości jest wykorzystanie dronów. Fotografia dronowa różni się od tradycyjnej fotografii, ponieważ pozwala uchwycić jednocześnie większe obszary. Może również stanowić świetny dodatek do wideografii, ponieważ umożliwia szerokie ujęcia lub widoki z lotu ptaka. Czy jesteś ciekaw, jak drony mogą pomóc sprzedać Twoją nieruchomość?

1. Koniec z tradycyjną reklamą.

W tradycyjnych wykazach nieruchomości musisz użyć wielu zdjęć, aby pokazać cały dom lub nieruchomość. Nawet jeśli ułatwisz potencjalnym nabywcom klikanie zdjęć, nic nie przebije fotografii z drona do wyświetlania całej nieruchomości. Możesz także użyć dronów do uchwycenia domu lub budynku w kontekście jego otoczenia.

2. Nowe spojrzenie na marketing.

Fotografia lotnicza zapewnia narzędzia do wyświetlania obszarów Twojej nieruchomości, których tradycyjna fotografia nie jest w stanie uchwycić. Na przykład dron powietrzny może pokazać dach posesji pod wieloma kątami. Jeśli dom ma rozległe podwórko, drony mogą pokazać, jak wspaniałe jest całe podwórko. Zdjęcia lotnicze zawierają szczegóły, których tradycyjna fotografia po prostu nie potrafi.

3. Pochwal się swoją nieruchomością.

Nieruchomości to bardzo konkurencyjny biznes. Przy tak wielu ofertach domów lub nieruchomości komercyjnych trudno się wyróżnić. Nie trać sprzedaży z powodu nudnej lub niepochlebnej fotografii! Najlepszym rozwiązaniem jest zwykle połączenie ujęć lotniczych, tradycyjnej fotografii i wideo. Dzięki temu możesz pochwalić się wszystkimi najlepszymi częściami swoich nieruchomości.


Jeśli jesteś zainteresowanym wyłącznie wykorzystaniem dronów, aby uatrakcyjnić swoją reklamę MM Nieruchomości jest biurem dla Ciebie. Mamy drona z kamerą 4K do wykorzystania na potrzeby reklamowe. Co więcej, jesteśmy biurem nieruchomości oferującym pełen zakres usług, więc nie tylko dostarczamy zdjęcia i filmy z drona, ale możemy je zintegrować w kompletny marketing dla Twojej nieruchomości.

Wzmocnij swoją strategię marketingową!
Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją sprzedaż!


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Udostępnij

Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj